دوره آموزش کاشت ناخن

 آموزش کاشت ناخن چقدر زمان بر است؟ امروزه بسیاری از خانم‌ها به دلایل مختلی مثل نداشتن ناخن و زیباتر شدن ناخن‌های خود از کاشت ناخن استفاده می‌کنند. برای عمل کاشت و طراحی ناخن باید موارد زیادی را رعایت کرد. ابزار کاشت ناخن و مواد کاشت ناخن بسیار مهم است. ما در این مجموعه  زیر نظر متخصصین با جدیدترین ابزار و مواد، کاشت و طراحی ناخن را آموزش می‌دهیم.

در دوره آموزش کاشت ناخن، روند کامل کاشت ناخن با روش های مختلف جهت افزایش زیبایی و استحکام بیشتر ناخن ها به شما آموزش داده می شود. این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به کاشت ناخن از جمله: آشنایی با روش های کاشت ناخن، آشنایی با ابزارهای کاشت ناخن، آموزش کاشت پایه، آموزش کاشت ناخن با تیپ، آموزش کاشت ناخن با فرمر، آموزش کاشت ناخن پودری ، آموزش کاشت ناخن هلویی و آموزش ژلیش و لمینت ناخن می شود. هنرجو در این دوره، نحوه کاشت انواع مدل ها را به صورت مرحله به مرحله می آموزد. هدف این دوره آموزشی، تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی اجرای تمام روش های کاشت ناخن را با توجه به خواست و سلیقه مشتری دارند.

آموزش کاشت ناخن از مبتدی تا حرفه‌ای در آموزشگاه آرایشگری زنانه الهه بیوتی توسط مربیان مجرب فنی حرفه ای برگزار می شود. این کلاس شامل تمام سرفصل ها و مراحل مربوط به دوره کاشت ناخن بر روی ناخن های مختلف می شود. هنرجویان در پایان دوره آموزش تخصصی کاشت ناخن از صفر تا صد برای ورود به بازارکار تهران و سایر شهرها آماده می شوند و قادر به دریافت مدرک فنی حرفه ای می باشند.

مشاهده هزینه ها

سرفصل های دوره آموزش کاشت ناخن

 • آموزش استریل ابزار و لوازم به روش مدیکال
 • شناخت ابزار و وسایل کار
 • آموزش کاشت ناخن با ژل
 • آموزش کاشت ناخن با پودر
 • آموزش کاشت ناخن مادر
 • آموزش کاشت ناخن هلویی
 • آموزش کاشت ناخن با ژل کاسه ای
 • آموزش کاشت ناخن با پلی ژل
 • آموزش کاشت ناخن با قالب
 • آموزش کاشت ناخن با فرمر
 • مانیکور
 • پدیکورخیس همراه با کف سابی
 • ژلیش ناخن طبیعی
 • کاور ناخن
 • لمینت ناخن
 • دیزاین ناخن با ورق طلا نگین لنز کروم داستر و….

چرا آموزشگاه الهه؟

 • مشاوره رایگان تاسیس آرایشگاه زنانه
 • امکان پرداخت اقساطی
 • مدرک فنی حرفه ای بین المللی قابل ترجمه
 • ارتباط شما با سالن‌های آرایشی در صورت امکان
 • معرفی خوابگاه (مخصوص هنرجویان شهرستانی)
 • مدل مواد و ابزار رایگان از آموزشگاه ( هنگام شروع دوره نیاز نیست هیچ گونه وسیله ای تهیه کنید تمامی ابزار دستگاه ها و مواد مصرفی از سمت اموزشگاه به صورت رایگان در اختیار هنرجو قرار می‌گیرد )
 • ۳ ماه پشتیبانی و کارورزی رایگان
 • مدرک رایگان
 • معرفی به کار

ارائه مدرک فنی و حرفه ای

و بین المللی

مرکز تخصصی آموزش آرایشگری

آموزش ویژه بازار کار و کسب درآمد

جهت دریافت مشاوره تماس بگیرید

تماس با پشتیبانی

نحوه برگزاری دوره

کلاس های این دوره به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۱۵ نفر تشکیل می شود.

ما در این مجموعه سعی داریم تا رضایت هنرجو را در زمینه آموزش و یادگیری بهتر بالا ببریم و به صورت نامحدود (حضوری و غیر حضوری) آنها را پشتیبانی و حمایت کنیم. 
همچنین بنا به درخواست هنرجو مدل و مواد، از طرف آکادمی تامین می‌شود.

مژده برای شاغلین! برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز

ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این وسایل شامل موارد زیر هستند: دستگاه سوهان برقی، سوهان دستی، پرایمر ناخن، ضد قارچ، پودر کاشت، لیکوئید کاشت، سوهان برقی، سوهان چوبی و پلیش بافر، تیپ کاشت، کاتر، نیپر، سوهان ناخن، گوشت گير، ژل مخصوص مانيكور، كرم مخصوص مانيكور، ناخن گير، چسب ناخن، لنز ناخن، لاك مخصوص فرنچ، انواع لاك طراحي، انواع لاك رنگي، شابلون و محلول ضد عفونی

ساخت آلبوم نمونه کار برای هنرجو جهت ارائه برای مصاحبه کاری و استخدام در سالن‌ها امکان پذیر است.

هزینه دوره آموزش کاشت ناخن

نام دورهآموزش کاشت ناخن
مدت زمان دوره8 جلسه 4 ساعته
شهریه کلاس گروهی 3,800,000 تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی15,000,000 9,800,000 تومان
شهریه کلاس خصوصی25,000,000 14,500,000 تومان
شرایط پرداخت دورهنقد و اقساط

ثبت نام دوره

کاشت ناخن

بعد از اتمام دوره آموزش کاشت ناخن، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

در این دوره جامع مراحل مختلف کاشت ناخن از لاک زدن ناخن‌ها تا ترمیم و ریمو کردن آن را یاد می‌گیرید. این مراحل عبارتند از:

 • آشنایی با ابزارهای کاشت ناخن و کاربرد آن‌ها
 • آشنایی با روش‌های مختلف کاشت ناخن
 • آموزش مدل‌های طراحی ناخن و لاک زدن
 • آشنایی با ترمیم، ریمو و کاشت ناخن

با شرکت در دوره صفر تا صد کاشت ناخن الهه بیوتی، این حرفه را به طور صحیح و حرفه‌ای آموزش خواهید دید و در کنار کسب تجربه، به یک فرد متخصص در این حوزه تبدیل خواهید شد.

پس از اتمام دوره کاشت ناخن شما می توانید با تسلط کامل و به صورت حرفه ای انواع روش های کاشت ناخن مانند کاشت ناخن پودری، کاشت فرنچ، کاشت هلویی، کاشت بیبی بومر و کاشت با تیپ را برای مشتری انجام دهید. در نهایت پس از شرکت دردوره آموزش کاشت ناخن، می توانید به راحتی شروع به کسب درآمد کنید و یا کسب و کار فعلی خودتان را بهبود ببخشید.

تمام روش هایی که یک ناخن کار حرفه ای باید برای انجام کار بداند را یاد می گیرید و آموزش صفر تا صد کاشت ناخن از جمله آموزش کاشت پودر، ژلیش ناخن، کاشت ناخن قالبی یا دوآل، کاشت ناخن اکلیلی، کاشت ناخن دیپینگ، لمینیت ناخن یا لاک ژل، کاشت ناخن سیلک، کاشت ناخن فرنچ یا فرنچ دائمی، کاشت ناخن بیبی بومر، کاشت ناخن مرمریت، کاشت ناخن موقت یا تیپ گذاری، کاشت ناخن هلویی، کاشت گریم، کاشت سرامیک ناخن، کاشت گل خشک و کاشت طلاکوب و ماربل مسلط می شوید.

بعد از اتمام دوره به هنرجوها ، مدارک زیر داده می شود:

 • مدرک اتمام دوره آکادمیک کار با مواد شیمیایی
 •  مدارک بین المللی QLA
 • TAB انگلستان با کد ریجستری
 • مدرک فنی و حرفه‌ای

این مدارک‌ها مورد تایید سالن‌های زیبایی داخل و خارج از کشور است و همچنین برای سفارت معتبر است.

 

سوالات متداول

در اینجا به پرتکرارترین پرسش های شما پاسخ داده ایم

بعد از پایان دوره آموزش کاشت ناخن چه مدارکی به هنرآموز تعلق می‌گیرد؟

پس از پایان دوره کاشت ناخن، شما مدرک فنی حرفه ای و بین المللی با عنوان آرایشگر ناخن را دریافت می کنید.

اگر در پایان دوره، نیاز به آموزش بیشتر داشتم باید دوباره هزینه پرداخت کنم؟

در پایان هر دوره آموزشی بنابر درخواست هنرآموزان جلسات رفع اشکال (بدون دریافت هزینه مازاد بر شهریه دوره آموزشی) برگزار می‌شود. علاوه بر آن به مدت ۶ ماه هنرآموز از پشتیبانی مدرسان دوره برخوردار خواهد بود.

چگونه از کیفیت برگزاری دوره آموزش کاشت ناخن مطمئن شوم؟

شما می‌توانید با هماهنگی یک جلسه به صورت آزمایشی در کلاس‌های آموزش کاشت ناخن الهه بیوتی شرکت کنید. به این ترتیب پس از حصول اطمینان از کیفیت دوره و تسلط مدرس می‌توانید ثبت نام کنید.

بعد از این آموزش می توانم وارد بازار کار شوم؟

اینکه شما پس از گذراندن این دوره بتوانید وارد بازار کار شوید، کاملا به توانایی شما مرتبط می باشد. آکادمی زیبایی الهه متعهد است که تمام آموزش ها را به شما بیاموزد.

آیا ابزار کار اختصاصی در اختیار هنرآموز قرار می‌گیرد؟

بله؛ کلیه هنرآموزان با استفاده از ابزار کار اختصاصی که از سوی آموزشگاه در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد، در کلاس‌ها حضور پیدا می‌کنند.

کاشت با فرمر و کاشت با تیپ آموزش داده می شود؟

بله، تمام متدهای کاشت ناخن شامل تیپ، فرمر، کاشت با ژل، کاشت با پودر، بی بی بومر لمینت و … آموزش داده می شود.

کاور کردن ناخن چه فرقی با کاشت ناخن داره؟

لمینت یا کاور کردن ناخن که در واقع همان کاشت ناخن است، با این تفاوت که در کاور کردن ناخن از تیپ استفاده نمی شود و تمامی موارد روی ناخن طبیعی شما انجام میشود. در دوره حرفه ای کاشت ناخن، کاور کردن ناخن هم اموزش داده میشود.

من شاغل هستم، آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

بله؛ برای رفاه حال بانوان شاغل و عزیزانی که از شهرهای غیر از تهران در دوره شرکت می‌کنند، امکان برگزاری دوره در روزهای تعطیل در آموزشگاه زیبایی الهه وجود دارد.

امکان معرفی به بازار کار بعد از پایان دوره وجود دارد؟

بله؛ در پایان هر دوره تعدادی از هنرآموزان که مهارت کافی کسب کرده‌اند، به بازار کار معرفی خواهند شد. علاوه بر آن امکان تهیه آلبوم نمونه کار به درخواست هنرآموزان برای ارائه به کارفرمایان مختلف وجود دارد.

بهترین مرکز آموزش کاشت ناخن در تهران

یک آموزشگاه کاشت ناخن باید کلیه قوانین بهداشتی را رعایت کند و آموزش باید به شکل کاملا برنامه ریزی شده و با شهریه ای مناسب صورت بپذیرد. اساتید آموزش دهنده باید با تمامی طرح هایی که بر روی ناخن ها طرح زده می شوند، آشنایی داشته باشند و هر چند وقت یک بار باید مهارت های خود را آپدیت نمایند. مواد و متریال و ابزارهایی که برای کاشت ناخن استفاده می شود، باید از باکیفیت ترین ابزارها و مواد بازار باشند. برای مشتری باید وقت بگذارید و از تقلب در کار کردن صرف نظر نمایید.

در مجموعه تخصصی آموزش کاشت ناخن و آرایشگری الهه بیوتی ما با مجرب ترین کادر آموزش دیده در خدمت شما عزیزان هستیم. آموزشگاه الهه بیوتی با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای به کلیه هنرجویان از سراسر کشور آموزش های لازم را ارائه می نماید.

آموزش کاشت ناخن از مبتدی تا حرفه ای با مدرک بین المللی

در هر سن و سالی که هستید می توانید کاشت و طراحی ناخن را آموزش ببینید. این کار پردرآمد بوده و خانم ها در هر سن و سالی که باشند به سالن های کاشت ناخن مراجعه می نمایند. در آموزشگاه آرایشگری الهه کلیه مراحل کاشت ناخن، انواع روش های کاشت ناخن، ترمیم ناخن و طراحی ناخن با بروزترین متد توسط اساتید مجرب و زبده در این کار به تمامی هنرجویان آموزش داده می شود.

هزینه آموزش کاشت ناخن با مدرک فنی حرفه ای

هزینه آموزش کاشت ناخن همیشه برای هنرجوها سوالاتی را در ذهن ایجاد می نماید. اگر بخواهید تمام روش های کاشت ناخن، طراحی و ترمیم را یاد بگیرید باید هزینه بیشتری بپردازید و اگر بخواهید صرفا یک مرحله را آموزش ببینید هزینه طراحی کم تر خواهد بود. اما در حالت کلی هزینه آموزش دیدن کاشت ناخن به عوامل زیر بستگی دارد:

 • میزان مهارت مربی و آموزش دهنده
 • محل سالن و اینکه دقیقا در چه مکانی از شهر واقع شده باشد
 • موادی که برای تمرین و آموزش دیدن تهیه می کنید. اگر از مواد بی کیفیت استفاده کنید هزینه کاهش پیدا می کند و اگر از مواد با کیفیت استفاده کنید، هزینه ای که باید برای آموزش در نظر داشته باشید افزایش پیدا می کند.
 • اگر از شهرستان برای آموزش تشریف می آورید باید هزینه اسکان و اقامت را پرداخت نمایید.

 

4 thoughts on “آموزش کاشت ناخن

 1. نگین گفته:

  من دوره کاشت ناخن شرکت کردم کلاس خوب بود ولی سعی کنید وقت هایی که جشنواره دارن ثبت نام کنید قیمت ها خلی خوب تر میشه

 2. تهمينه شاه كرمي گفته:

  من آكادمي الهه محمديان كلاس كاشت ناخن شركت كردم استادمون عسل جون بود كارشون خيلي عالي بود بعد از دوره هم من رو معرفي كردن به يه سالن الان هم مشغول بكار شدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *