آشنایی با انواع مدل موی زنانه + پرطرفدارترین ها

به طور کلی، مدل موی زنانه می‌تواند بسته به بلندی، حالت، رنگ و سبک مو متفاوت باشد. برخی از مدل‌های موی زنانه که امسال ترند شده‌اند عبارتند از:

معرفی مدل های ترند امسال:

مدل موی کوتاه پیکسی

این مدل مو برای خانم‌هایی که دوست دارند موهایشان را خیلی کوتاه کنند مناسب است. این مدل مو شیک و مدرن بوده و برای همه‌ی انواع مو از جمله صاف، موجدار، مجعد و فر قابل اجرا است.

مدل موی باب

این مدل مو برای خانم‌هایی که دوست دارند موهایشان را تا روی شانه یا کمی پایینتر کوتاه کنند مناسب است. این مدل مو در انواع مختلفی مانند باب کوتاه زاویه‌دار، باب مجعد، باب بلند و باب واب (باب موجدار) قابل اجرا است.

مدل موی چتری

این مدل مو برای خانم‌هایی که دوست دارند موهایشان را با چتری‌های بلند یا کوتاه زیبا کنند مناسب است. این مدل مو با موهای بلند یا کوتاه و با فرق وسط یا کنار قابل اجرا است.

مدل موی بلانت

این مدل مو برای خانم‌هایی که دوست دارند موهایشان را با پایه‌های صاف و بدون لایه زیبا کنند مناسب است. این مدل مو با موهای بلند یا کوتاه و با رنگ‌های مختلف قابل اجرا است.

بیشتر بخوانید: 30 مدل شینیون مو جدید و جذاب 2022

مدل موی کوتاه باب مجعد

این مدل مو برای خانم‌هایی که دوست دارند موهایشان را با حالت مجعد زیبا کنند مناسب است. این مدل مو در انواع مختلفی مانند باب کوتاه زاویه‌دار، باب بلند و باب واب (باب موجدار) قابل اجرا است.

موهای نامتقارن یا پیکسی

این مدل مو برای افرادی که دوست دارند موهایشان را خیلی کوتاه کنند مناسب است. این مدل مو شیک و مدرن بوده و برای همه‌ی انواع مو از جمله صاف، موجدار، مجعد و فر قابل اجرا است.

چه مدل مویی برای افراد چاق مناسب‌تر است؟

  • موهای بلند و انبوه: این مدل مو باعث تعادل در ظاهر شما می‌شود و توجه از قسمت‌های دیگر صورت می‌پردازد. حتی می‌توانید با افزودن لایه‌هایی به موهای خود، حجم و جذابیت آن‌ها را بیشتر کنید.
  • براشینگ به سبک هالیوود: این مدل مو برای خانم‌های چاق بسیار خوب می‌پوشد. با فریم کردن صورت با براشینگ‌های لایه‌ای، شما می‌توانید به ظاهری بلندتر و با شکوه برسید.
  • لایههای طبیعی و فریم کردن صورت: این مدل مو، صورت شما را به خوبی فریم می‌کند و توجه از جزئیات غیر مهم را پرتاب می‌کند. این مدل مو برای خانم‌های چاق بسیار توصیه می‌شود تا یک ظاهر شیک و زیبا داشته باشند.
  • موهای کوتاه با چتری: این مدل مو برای خانم‌های چاق مناسب است که می‌خواهند موهایشان را جمع کنند. با بریدن چند طره از موها به دو طرف صورت و روی شانه‌ها، می‌توانید بخشی از صورت و شانه‌های چاق را پوشانده و ظاهری لاغرتر داشته باشید.

آموزش ببینید: دوره آموزش کوتاهی مو

چه مدل مویی برای افراد لاغر مناسب هستند؟

  • موهای کوتاه با حالت و حجم: این مدل مو باعث می‌شود که صورت لاغر شما پرتر و گردتر به نظر برسد. می‌توانید با فر کردن موها یا ایجاد لایه‌هایی در کنار گونه‌ها و گوش‌ها، حجم موهای خود را افزایش دهید.
  •  موهای کوتاه با چتری: این مدل مو برای افرادی که دارای پیشانی بلند یا صورت مستطیلی هستند مناسب است. با بریدن چتری‌های کوتاه بر روی پیشانی، می‌توانید طول صورت خود را کوتاهتر نشان دهید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *