بهترین مرکز آموزش کاشت مژه با مدرک بین المللی در تهران

بهترین مرکز آموزش کاشت مژه در تهران

آموزش کاشت مژه طرفداران زیادی دارد. داشتن مژه‌های بلند تأثیر زیادی روی زیبایی چهره دارد. به همین دلیل خانم‌ها در سنین مختلف برای اکستنشن مژه اقدام می‌کنند تا بر زیبایی ظاهری خود بیفزایند. به همین دلیل آرایشگرانی که از مهارت بالایی در کاشت مژه برخوردار هستند، بازار کار خوبی را پیش روی خود می‌بینند. آموزش کاشت مژه نیز مانند سایر مهارت‌های آرایشگری دارای اصول و نکات فراوانی است. در این مقاله ضمن بررسی مختصر روش‌های کاشت مژه، به معرفی بهترین مرکز آموزش کاشت مژه در تهران نیز خواهیم پرداخت. تا پایان ما را همراهی کنید.

منظور از اکستنشن یا کاشت مژه چیست؟

بهتر است قبل از آموزش کاشت مژه به این سؤال پاسخ دهیم که منظور از اکستنشن مژه چیست؟ همان طور که موی سر از جنس‌های مختلفی تشکیل می‌شود، مژه‌ها نیز تنوع زیادی دارند. در فرآیند کاشت مژه، ابتدا با استفاده از مواد مصنوعی، مژه‌هایی ساخته می‌شوند. پس از آن مژه‌های مصنوعی با روش‌های خاصی در بین مژه‌های بالای چشم قرار می‌گیرند. برای متصل کردن آن‌ها نیز از چسب‌های مخصوصی استفاده می‌شود. به مجموعه این اقدامات اکستنشن مژه گفته می‌شود.

آموزش کاشت مژه

روش‌های مختلفی برای کاشت مژه وجود دارد. البته در گذر زمان روش‌های جدیدی زیادی نیز ابداع شده‌اند. برخی از روش‌ها حالت ابتدایی دارند و در مقابل برخی دیگر روش‌های پیشرفته‌ای هستند که اجرای آن‌ها نیاز به مهارت و تبحر زیادی دارد. از جمله اصلی‌ترین روش‌های کاشت مژه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. آموزش کاشت مژه به روش تار به تار یا کلاسیک

اگر به دنبال آن هستید که پس از اکستنشن، مژه‌‌ها حالت طبیعی خود را حفظ کنند، باید از روش تار به تار برای کاشت مژه استفاده کنید. البته وقت تراکم مژه‌های فعلی خیلی کم باشد، روش تار به تار نتیجه مطلوبی به همراه ندارد. از این روش معمولا برای کاشت مژه‌های با تعداد متوسط استفاده می‌شود.

در این روش با استفاده از موچین تارهای اکستنشن یک به یک برداشته شده و پس از آغشته شدن به چسب، روی مژه‌های طبیعی قرار می‌گیرند. البته در مواردی که فاصله بین مژه‌ها زیاد است، باید تعدادی تار مو بین مژه‌های طبیعی نیز قرار دهید. با توجه به قدرت زیاد چسب‌های مورد استفاده، از زمان آغشته شدن مژه به چسب و قرار گرفتن روی مژه قبلی، حدود یک دقیقه زمان برای جابجایی آن دارید. پس از آن مژه در موقعیت مورد نظر می‌چسبد.

آموزش کاشت مژه با مدرک بین المللی در تهران

2. آموزش اکستنشن مژه به روش والیوم

در آموزش کاشت مژه به شما گفته می‌شود که اکستنشن به روش والیوم و کلاسیک شباهت زیادی با هم دارند. معمولا روش والیوم برای افرادی توصیه می‌شود که مژه‌های طبیعی آن‌ها خیلی کم هستند. به همین دلیل به جای کاشت تار به تار مژه، در روش والیوم، چند تار مژه به صورت همزمان به چسب آغشته می‌شوند و در کنار مژه‌های طبیعی قرار می‌گیرند. نوعی برجستگی بعد از اتمام کار در ناحیه مژه‌ها ایجاد می‌شود که به همین دلیل به روش والیوم اصطلاحا سه بعدی نیز گفته می‌شود.

3. آموزش کاشت مژه به روش کایلی

در روش کایلی از مژه‌های مصنوعی با اندازه‌های مختلف استفاده می‌شود. به طوری که معمولا مژه‌ها از طولی بین 6 تا 14 میلی متر برخوردار هستند. به این ترتیب مژه‌های با طول کوتاه در ناحیه داخلی چشم قرار می‌گیرند. به همین ترتیب مژه‌های بلند نیز در ناحیه خارجی چشم‌ها تعبیه می‌شوند. با استفاده از این روش نوعی کشیدگی در ناحیه چشم‌ها احساس می‌شود که بر زیبایی ظاهری افراد می‌افزاید.

4. آموزش اکستنشن مژه به روش هیبریدی

این روش حاصل ترکیب دو روش والیوم و کلاسیک است. با اجرای روش هیبریدی، مژه‌هایی با تراکم بالا و اندازه‌های مختلف ایجاد می‌شوند که زیبایی خاص خود را به همراه دارند.

نکات مهم آموزش کاشت مژه

با 4 مورد از پرکاربردترین روش‌های کاشت مژه آشنا شدیم. واقعیت این است که روش‌های مختلف دیگری نیز هستند که در موارد خاصی از آن‌ها استفاده می‌شود. چندین نکته اساسی در زمینه آموزش کاشت مژه وجود دارد که لازم است در اینجا به بررسی آن‌ها بپردازیم. برخی از مهم‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از:

 • قبل از آغاز کاشت مژه باید هر گونه آرایش حوالی چشم و مژه به طور کامل پاک شوند.
 • قبل از آغاز کاشت مژه باید صورت شما کاملا خشک باشد.
 • قبل از کاشت مژه باید با شانه‌های مخصوص مژه‌ها شانه شوند تا تارهای چسبیده از هم جدا شوند.
 • قبل از آغشتن مژه‌ها به چسب، روی آن‌ها استارتر بزنید تا کیفیت چسبندگی‌شان افزایش پیدا کند.
 • اکستنشن‌های مژه موجود در بازار در مدل‌های ابریشمی، مینک و مصنوعی دسته‌بندی می‌شوند.
 • در بین مدل‌های مختلف اکستنشن مینک (ساخته شده از موی حیوانات) حالت کاملا طبیعی دارد ولی گران قیمت است.
 • انتخاب طول و بلندی مژه کاملا سلیقه‌ای است. با این وجود حتما با آرایشگر ماهر مشورت کنید.
 • توصیه می‌شود خانم‌ها در دوران بارداری و شیردهی اقدام به کاشت مژه نکنند.
 • معمولا توصیه می‌شود پس از کاشت مژه حداقل به مدت یک شبانه‌روز از لوازم آرایشی در اطراف چشم استفاده نکنید.
 • سعی کنید تا دو روز بعد از اکستنشن مژه به حمام نروید.
 • بعد از اکستنشن از مالیدن چشم‌های خود بپرهیزید.
 • هر از گاهی به کمک برس خیلی آرام مژه‌ها را شانه کنید.
 • از ترمیم مژه‌ها در بازه‌های زمانی کوتاه مدت غافل نشوید.

 

آموزش اکستنشن مژه

آموزش کاشت مژه با مدرک بین المللی در تهران

آموزشگاه زیبایی الهه به عنوان بهترین مرکز آموزش کاشت مژه در تهران آماده پذیرش هنرجویان عزیز از سراسر کشور است. در دوره آموزش اکستنشن مژه آموزشگاه الهه به طور کامل از صفر تا صد با تمام مراحل روش‌های گوناگون کاشت مژه آشنا خواهید شد. تمام برنامه‌های آموزشی این دوره به صورت عملی برگزار می‌شود. به این معنی که هنرآموز صراف تماشاگر مباحث تئوری نیست؛ بلکه ابزار کار در اختیار او قرار می‌گیرد و زیر نظر مربیان حرفه‌‌ای آموزش کاشت مژه با مدرک بین المللی در تهران، تمام مباحث را با تمرین و تکرار فرا می‌گیرند.

کلیه شرکت‌کنندگان در این دوره آموزشی پس از پایان دوره با موفقیت، برای دریافت مدرک معتبر به سازمان فنی حرفه‌ای معرفی می‌شوند. این دوره به صورت خصوصی (1 تا 3 نفر) و نیمه خصوصی (3 تا 8 نفر) به درخواست هنرآموزان عزیز برگزار می‌شود. اگر به دنبال بازار کار پرطرفدار در حرفه آرایشگری هستید، دوره آموزش اکستنشن مژه را از دست ندهید.

دوره اکستنشن مژه

به همراه مدرک فنی و حرفه ای

ثبت نام دوره
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.